FORTUNA BEACH SOCCER LEAGUE – SLAVIA SLAVÍ TITUL!

Krásné počasí, parádní atmosféra, letošnímu Final Four nic nechybělo. Začalo se pěkně zostra hned v prvním dopoledním semifinále. Vítěz základní části Ladronka svedla skvělou bitvu se Slavií, po které se z výhry 6:5 a postupu do finále radovali „sešívaní“.

Druhý semifinálový boj už přinesl jednoznačnější průběh. Obhájce titulu z Bohemians si poradili s Villagers Uherské Hradiště 6:1 a mohli se radovat z dalšího postupu do finále.

V utkání o 3. místo se na medailové umístění vrátila Ladronka, kterou táhl v neskutečné formě hrající Tomáš Huráb. Zkušený reprezentant nasázel během sedmi ligových utkání hned 25 gólů a stal se nejlepším střelcem ročníku. Jeho čtyři branky pomohly pražskému týmu v bitvě o bronz k výhře 8:3 nad Vesničany, kteří svůj historický ročník zakončí na 4. místě.

A pak přišlo na řadu finále. Slavia proti Bohemians, potřetí v řadě (počtvrté, pokud započítáme ještě rok 2018, kdy současná osa Slavie hrála za ČR U21). Zápas dvou nejlepších týmů z posledních sezon. Na úvodní gól si ale diváci v Beach-aréně museli počkat hodně dlouho…

Pořádná přestřelka se rozjela až v závěrečné části. Skóre otevřel hlavičkou Dominik Andrle, jenže rovnou z rozehrávky srovnal Martin Boček. O pár chvil později vrátil Slavii vedení Lukáš Trampota. „Klokani“ se nevzdali, o další vyrovnání se postaral David Radosta, hrdina loňského finále.

Z nařízené penalty poslal „sešívané“ znovu do vedení svým druhým gólem v utkání Andrle a o dvě minuty později přidal čtvrtý gól Slavie Lukáš Kubišta. Radostovi se ještě podařilo snížit na 3:4, více už ale Bohemians nezvládli. Z druhého titulu v historii se radovala Slavia!

INFORMACE O CELÉ LIZE NAJDETE ZDE.

 


Vaše dotazy ohledně aktivit najdete na www.beach-arena.cz a v REZERVAČNÍM SYSTÉMU.